NAJ.sk

 

Komponentné repro


Boston Acoustics

 
ProSeries Components
Keď sme po prvý krát v roku 1989 uviedli na trh reproduktory Boston Pro bola to senzácia. A dnes so zvukom prichádzajúcim priamo z našej vysokocenovanej Boston Z série, sú ďalším krokom a mostom medzi výnimočnou a absolútnou kvalitou reprodukcie. Najnovšie reproduktory Pro vybúchajú viac basu než kedykoľvek predtým, bez najmenšej štipky skreslenia a majú vzhľad ktorý je nielen gurážny ale aj nádherný. To je zvuk a štýl ktorý opäť jasne redefinuje car-audio na nasledujúce desaťročia.
 
Pro50
Pro50
Pro60
Pro60
  
 
S
Reproduktorové systémy Boston S ponúkajú vysokú účinnosť pre hladký a široký prenosový rozsah. Navrhnutý na pripojenie ku hlavnej jednotke alebo stredné výkonným zosilňovačom,
dajú sa jednoducho nainštalovať a ponúkajú vlastnú Boston kvalitu zvuku za oveľa menej peňazí ako by ste očakávali. Čistý, prirodzený zvuk a široký sortiment koaxiálnych a komponentných OEM veľkostí, predurčujú sériu S pre budúce vylepšenie vášho audio systému
 
S 50
S 50
S 60
S 60
  
 
SL
Boston Acoustics uvádza vysokokvalitné autoreproduktory série SL, ktoré ponúkajú kvalitu zrovnateľnú s komponentnými reproduktormi, pričom umožňujú jednoduchú montáž do väčšiny továrenských otvorov. Všetky modely série SL používajú náš preslávený výškový reproduktor Kortec®, integrovanú multikomponentnú výhybku, vysokovýkonné neodýmiové magnety a dvojstupňový hliníkový chladič čo spolu umožňuje výnimočnú kvalitu zvuku týchto zabudovateľných reproduktorov.

V ponuke sú 4 modely::
- Koaxiálne aj komponentné 6 ½“, komponentný 5x7“ a 6x9“ oválny.
- Vysokovýkonný Neodýmiový pohonný systém zabezpečuje vynikajúci pomer výkon-hmotnosť a extrémne kompaktné rozmery.
- 1” Kortec® výškový reproduktor s mäkkou kalotovou membránou poskytuje hladký prenos a linearitu.
- Zakrivená platňa s výškovým reproduktorom výrazne zlepšuje prenos výškového reproduktora v a mimo osi.
- Každý model používa špecifickú multi-komponetnú výhybku zabezpečujúcu kvalitu zvuku zrovnateľnú s komponentnými reproduktormi.
- Nízka montážna hĺbka vyhovuje širokej palete automobilov a zjednodušuje inštaláciu.
 
SL60
SL60
   
 
SX
Výnimočný zvuk a jednoduchá inštalácia je to čím sú reproduktory Boston SX ideálne pre auto-hifi nadšencov hľadajúcich najlepší zvuk pre továrenské otvory. Sériu SX tvorí celkom šesť modelov ktoré sú veľmi ľahké (vďaka neodýmiovej štruktúre magnetu) a nízky montážny profil bez negatívneho vplyvu na kvalitu reprodukcie. Súčasne ale využívajú niekoľko kľúčových technológií používaných v našej vysoko hodnotenej sérií reproduktorov SL na dosiahnutie úrovne čistoty a vyváženosti ktorá ich robí tými najlepšími v tejto veľmi populárnej cenovej kategórií.
 
SX50
SX50
SX60
SX60
  
 
Z Reference Car Components
Nová Z séria vyjadruje obrovský technický potenciál a dokonalosť, výsledkom ktorých bolo vytvorenie automobilových komponentných reproduktorov s výnimočnou vyrovnanosťou a rozsahom basov, s najvyšším možným rozlíšením a najlepším vyvážením od oktávy k oktáve s vysoko štylizovaným dizajnom, ktorý minimalizuje cenu a problémy pri inštalácií.
Z - basový reproduktor s hliníkovým fázovým nástavcom ktorý maximalizuje rozsah hlbokých frekvencií, rozptyl tepla a účinnosť. Membrány vystužené dlhými uhlíkovými vláknami, zaručujú výnimočný pomer pevnosti a hmotnosti. Legendárny BOSTON VR® výškový reproduktor s AMDÔ je optimalizovaný pre použitie v automobiloch. Výškový reproduktor môže byť nainštalovaný v osi basového reproduktora, ako zapustený, so sklonom alebo na povrchu. Výhybka štvrtého rádu výrazne zlepšuje vyžarovanie mimo osi reproduktora. Ochrana výškového reproduktora v prípade preťaženia utlmí výstup. Sú kompatibilné s továrenskými otvormi (štyri rôzne montážne podložky).
 
Z5
Z5
Z6
Z6
  
 

Dynaudio

 
Esotec
Nová vylepšená séria špičkových dánskych reproduktorov Dynaudio
 
System 222
System 222
System 242
System 242
System 242 GT
System 242 GT
System 342
System 342
System 362
System 362
   
 

JL Audio

 
Evolution ZR
Referenčná séria komponentných reproduktorov
 
ZR525-CSi
ZR525-CSi
ZR570-CSi
ZR570-CSi
ZR650-CSi
ZR650-CSi
 ©2010 Fast Forward s.r.o. Odporúcame:  
Autorádií Hands Free Zosilňovače Multimédiá Komponentné reproduktory