NAJ.sk

 

Koaxiálne reproduktory


Boston Acoustics

 
S
Reproduktorové systémy Boston S ponúkajú vysokú účinnosť pre hladký a široký prenosový rozsah. Navrhnutý na pripojenie ku hlavnej jednotke alebo stredné výkonným zosilňovačom,
dajú sa jednoducho nainštalovať a ponúkajú vlastnú Boston kvalitu zvuku za oveľa menej peňazí ako by ste očakávali. Čistý, prirodzený zvuk a široký sortiment koaxiálnych a komponentných OEM veľkostí, predurčujú sériu S pre budúce vylepšenie vášho audio systému
 
S35
S35
S45
S45
S55
S55
S65
S65
S75
S75
S85
S85
S95
S95
S95/3
S95/3
 
SL
Boston Acoustics uvádza vysokokvalitné autoreproduktory série SL, ktoré ponúkajú kvalitu zrovnateľnú s komponentnými reproduktormi, pričom umožňujú jednoduchú montáž do väčšiny továrenských otvorov. Všetky modely série SL používajú náš preslávený výškový reproduktor Kortec®, integrovanú multikomponentnú výhybku, vysokovýkonné neodýmiové magnety a dvojstupňový hliníkový chladič čo spolu umožňuje výnimočnú kvalitu zvuku týchto zabudovateľných reproduktorov.

V ponuke sú 4 modely::
- Koaxiálne aj komponentné 6 ½“, komponentný 5x7“ a 6x9“ oválny.
- Vysokovýkonný Neodýmiový pohonný systém zabezpečuje vynikajúci pomer výkon-hmotnosť a extrémne kompaktné rozmery.
- 1” Kortec® výškový reproduktor s mäkkou kalotovou membránou poskytuje hladký prenos a linearitu.
- Zakrivená platňa s výškovým reproduktorom výrazne zlepšuje prenos výškového reproduktora v a mimo osi.
- Každý model používa špecifickú multi-komponetnú výhybku zabezpečujúcu kvalitu zvuku zrovnateľnú s komponentnými reproduktormi.
- Nízka montážna hĺbka vyhovuje širokej palete automobilov a zjednodušuje inštaláciu.
 
SL65
SL65
SL80
SL80
SL95
SL95
 
 
SX
Výnimočný zvuk a jednoduchá inštalácia je to čím sú reproduktory Boston SX ideálne pre auto-hifi nadšencov hľadajúcich najlepší zvuk pre továrenské otvory. Sériu SX tvorí celkom šesť modelov ktoré sú veľmi ľahké (vďaka neodýmiovej štruktúre magnetu) a nízky montážny profil bez negatívneho vplyvu na kvalitu reprodukcie. Súčasne ale využívajú niekoľko kľúčových technológií používaných v našej vysoko hodnotenej sérií reproduktorov SL na dosiahnutie úrovne čistoty a vyváženosti ktorá ich robí tými najlepšími v tejto veľmi populárnej cenovej kategórií.
 
SX55
SX55
SX65
SX65
SX85
SX85
SX95
SX95
 ©2010 Fast Forward s.r.o. Odporúcame:  
Autorádií Hands Free Zosilňovače Multimédiá Komponentné reproduktory