NAJ.sk

 

S45

2 pásma, 10 cm, 90-20 000Hz, 92dB, 35W RMS - 80W PEAK
Cena:
66.39 €
2000 SKK
 
 Downloady:
 DataSheet pre tento produkt
Reproduktorové systémy Boston S ponúkajú vysokú účinnosť pre hladký a široký prenosový rozsah. Navrhnutý na pripojenie ku hlavnej jednotke alebo stredné výkonným zosilňovačom,
dajú sa jednoducho nainštalovať a ponúkajú vlastnú Boston kvalitu zvuku za oveľa menej peňazí ako by ste očakávali. Čistý, prirodzený zvuk a široký sortiment koaxiálnych a komponentných OEM veľkostí, predurčujú sériu S pre budúce vylepšenie vášho audio systému.

Charakteristické znaky
•S3výškový reproduktor s ¾ -palcovou mäkkou kalotovou membránou poskytuje excelentnú výkonovú zaťažiteľnosť a spoľahlivosť
• Neodymiové magnety výškových reproduktorov zabezpečujú výnimočný pomer veľkosti a výkonu
• Tvarovaná platňa so štrbinovým AMD™ zabezpečuje hladký prenos na konci pásma a výborný frekvenčný prenos v aj mimo osi
• Špecifické výhybky pre každý systém; integrované v koaxiálnych modeloch, oddeliteľné s možnosťou s ochranou výškového reproduktoru pre komponentné sady S60 a S50

Charakteristické znaky
• S60 a S50 používajú kompaktné výškové reproduktory s ¾ -palcovou mäkkou kalotovou membránou umožňujú inštaláciu aj do tesných fabrických otvorov, povrchová a montáž pod uhlom len podporuje hlavnú myšlienku, umožniť jednoduchú inštaláciu do továrenských otvorov.
• Ponúkané v širokej palete typizovaných OEM veľkostí – vrátane unikátnych 6 palcových modelov, umožňujú S sérii jednoduchú inštaláciu v najširšom poli áut.

Výškový reproduktor S3
S3výškový reproduktor s ¾ -palcovou mäkkou kalotovou membránou je chladený ferrofluidom čo mu zabezpečuje excelentnú výkonovú zaťažiteľnosť a spoľahlivosť – a ponúka množstvo detailov ktoré nenájdete bežne v tejto cenovej hladine.
Tvarovaná platňa so štrbinovým AMD™ (akustický korekčný prvok) umiestnený na platni výškového reproduktoru zabezpečuje akustický tunning strednotónové pásmo pričom tvar platne výškového reproduktoru zlepšuje prenos pri vyžarovaní mimo osi. (všetky koaxiálne modely S)

Koplymerérová membrána basového reproduktoru
S odolným závesom s butylovej gumy, sú reproduktory serie S odolať aj najdrsnejším podmienkam okolitého prostredia v automobiloch.
Spoločné OEM veľkosti
Každá veľkosť šasi bola navrhnutá tak aby vyhovovala čo najväčšiemu počtu montážnych otvorov. S jedenástimi modelmi serie S, nájdete model ktorý väčšinu áut alebo voľné miesto

Špecifické výhybky pre každý systém
Každý model serie S obsahuje špecificky naladenú výhybku zabezpečujúcu najlepší prechod medzi basovým a výškovým reproduktorom.
Externá výhybka
Možnosť rozdeliť a spájať výhybky spolu s ich kompaktnými rozmermi umožňujú výhybkám S série jednoduchú inštaláciu v automobiloch aj na miesta s nedostatkom miesta. (S60 and S50)


* Použitý konverzný kurz 1 EUR = 30,126 SK
 
 ©2010 Fast Forward s.r.o. Odporúcame: