NAJ.sk

 

6W0

16,5 cm, trvalá zaťažiteľnosť 75 W, imp. 4 ohmy, Xmax. 7,6 mm, uzavretá ozv. 5 l, vetraná ozv. 7,1 l (41 Hz)
Cena:
152.69 €
4600 SKK
 
 Downloady:
 DataSheet pre tento produkt
Subwoofre WØ od spoločnosti JL Audio od svojho uvedenia predstavujú pre väčšinu fanúšikov car-audio skutočnú hodnotu v porovnaní s ostatnými radami subwoofrov. Vďaka dômyselnému návrhu sa tieto subwoofre s legendárnym zvukom vyznačujú kvalitou, dôrazom a trvanlivosťou.
Možnosti výchylky membrány, ojedinelé v tejto triede reproduktorov, dovoľujú subwoofrom WØ produkovať hlboký, presný a silný bas. Nami patentovaná technológia WRC súčasne zabezpečuje účinné chladenie kmitacej cievky a mechanickú integritu. WØ sú ideálne pre systémy s nízkym až stredným výkonom a sú dostupné v rozmeroch 6,5“, 8“, 12“ a 15“. Každý model je k dispozícií s rôznymi kmitacími cievkami pre rôzne použitie. Všetky modely sú vhodné do uzatvorených aj vetraných ozvučníc. 10WØ, 12WØ a 15WØ sú zvlášť vhodné aj pre jedno vetrané bandpass ozvučnice.

Technológie WØ
1 - Technológia WRC™ (U.S.Patent#5,734,734):
Vetraná vystužená objímka poskytuje pevnosť kritickému spojeniu membrána/cievka/vlnovec, čo vedie k zvýšeniu spoľahlivosti a zvukovej kvality. Otvory v objímke privádzajú chladiaci vzduch priamo k vinutiu kmitacej cievky, čo má za následok zníženie výkonovej kompresie a zvýšenie výkonovej zaťažiteľnosti.
2 – Vysoko optimalizovaný pohonný systém:
Vysoko lineárny motor s dlhou výchylkou znižuje skreslenie a rozširuje dynamické schopnosti.
3 – Veľké progresívne-zvlnené vlnovce:
Optimalizované pre zvládnutie vysokých výchyliek WØ bez obmedzenia.
4 – PowerBump™ zadná platňa
Poskytuje pri veľkých výchylkách ďalšiu medzeru pre kmitaciu cievku.
5 – Rôzne kmitacie cievky:
Každá veľkosť WØ okrem 15WØ sa dodáva s tromi rôznymi impedanciami kmitacích cievok: 4Ω, 8Ω a 12Ω, kvôli možnosti pripojenia k rôznym auto zosilňovačom. 15WØ sa dodáva len v prevedení 4Ω alebo 8Ω.
6 – Gumená montážna a tesniaca príruba s s integrovaným držiakom mriežky:
Umožňuje výborné tesnenie s povrchom ozvučnice a možnosť priameho prichytenia krycej mriežky JL Audio bez nutnosti použiť ďalší rámik mriežky.


* Použitý konverzný kurz 1 EUR = 30,126 SK
 
 ©2010 Fast Forward s.r.o. Odporúcame: