NAJ.sk

 

GT-20

2-kanálový auto zosilňovač
Technológia Q-Tune™ kombinuje sofistikované nastavovanie výhybky s nastavením Q na bezošvý prechod zadného basu s predným zvukovým zobrazením.
DPS™ (Dynamic Power System™) zabezpečuje vysoký výkon do nízkych impedancií a maximálnu dynamiku a prechodový rozsah.
Zapojenie Vysoký prúd, vysoký výkon
Možnosť mono prevádzky do záťaže 2-ohmy pri všetkých modeloch
Účinné chladenie umožňuje rôzne umiestnenie pri montáži
Nastaviteľná frekvencia výhybky pre presné naviazanie reproduktorov a subwoofra
Nízka výška 57mm umožňuje inštaláciu aj na miestach s nedostatkom miesta.
Nastaviteľné nožičky umožňujú inštaláciu na rôzne povrchy


Počet kanálov
2 kanály
Multi-kanálový výkon @ 4-ohm (12.6VDC)
2x45W
Multi-kanálový výkon @ 2-ohm (12.6VDC)
2x80W
Dual-Mono výkon @ 4-ohm(12.6VDC)
1x165W
Dual-Mono výkon @ 2-ohm (12.6VDC)
1x220W
Frekvenčný rozsah (-3dB)
10Hz-95kHz
Odstup signál šum (A filter)
>100dB
Výška
57mm
Šírka
200mm
Hĺbka (bez montážnych nožičiek)
225mm
Cena:
348.54 €
10500 SKK
 
 Downloady:
 DataSheet pre tento produkt
Boston Acoustics je veľmi dobre známy počas 20 rokov ako mnoho krát ocenený výrobca high-end automobilových reproduktorov, uvádza vysoko-kvalitné výkonové zosilňovače ktoré sú ideálnymi partermi ich budú perfektne dopĺňať ich reproduktory.. Séria GT používa prevratné technológie a najlepšiu elektroniku aby dosiahli najlepší zvuk a spoľahlivosť. Nájdete tu funkcie ktoré nielen zvyšujú výkon a zlepšujú zvuk, ale aj uľahčujú inštaláciu v automobile.

Kľúčové atribúty
·   Návrh zohľadňujúci Vysoký prúd (HIGH-CURRENT), Vysoký výkon(HIGH-POWER)
·   mostíkové zapojenie do 2Ohm pri všetkých modeloch
·   Zvyšujúci sa výstupný výkon so zvyšujúcim sa napájacím napätím
·   Plynulo nastaviteľná frekvencia výhybke pre presné spojenie reproduktorov a subwoofrov
·   Nastaviteľné nastavenie činiteľ Q na nastavenie prechodu z hlavných reproduktorov do subwoofrov
·   Zdokonalené chladenie umožňuje rôzne polohy pri inštalácii
·   Nízka výška (57mm) umožňuje inštaláciu v miestach s nedostatkom priestoru
Nastaviteľné montážne nožičky vyhovujú rôznym montážnym povrchom

Zapustené RCA vstupy a 12V REMOTE
Zapustením RCA vstupov do šasi zosilňovača, sa zmenší inštalačná medzera a výrazne sa zjednoduší vedenie káblov. Pretože väčšina RCA káblov obsahuje aj 12V remote vodič je najlogickejším spôsobom pripájať tento vodič vedľa RCA konektorov, ale 12V remote konektor je obyčajne umiestnený ďalej od týchto vstupov—významne môžete znížiť množstvo káblov vedených pred prednou stranou zosilňovača. Táto funkcia pomáha zjednodušiť a zlepšiť vzhľad vašej inštalácie.

Nútené chladenie vzduchom
Zosilňovače Boston GT môžete namontovať do rôznych polôh čo vám umožní využiť väčšinu potenciálnych priestorov vhodných pre inštaláciu. Chladenie pomocou ventilátora zabezpečuje dostatočné vzduchu pre optimálnu prevádzku zosilňovača. Zabudované nožičky zabezpečujú dostatočnú vzdialenosť pre prívod vzduchu čím opäť minimalizujú obmedzenia správnej inštalácie.

Ochranný kryt
Kryt vyrobený ťahaného hliníku chráni nastavenia ovládacích prvkov a zabraňuje pred nechceným nárazom. Ak v inštalácií raz nastavíte zosilňovač, nie sú potrebné žiadne ďalšie nastavenia — v dokonalom svete to tak funguje. Ak potrebujete opäť získať prístup k ovládacím prvkom, panel rýchlo odstránite pomocou zabezpečovacích skrutiek. Urobíte to veľmi jednoducho, pretože hlavičky skrutiek majú zárez na mincu. Na ich uvolnenie nepotrebujete žiadny špeciálny nástroj, len zopár drobných v peňaženke.

Terminály pre neizolované vodiče
Výstupné terminály zosilňovača akceptujú neizolované vodiče pre dosiahnutie najlepšieho možného kontaktu. Toto eliminuje možnosť vzniku vysokého prechodového odporu ktorý negatívne vplýva na kvalitu zvuku. Výsledkom je čistý vzhľad ktorý odstraňuje zdĺhavý postup krimpovania konektorov na konce vodičov. Súčasne sú dodávané aj imbusové kľúče aby ste mali vždy to správne náradie k práci ( okrem toho Hex kľúče poniklované aby nezačali korodovať od kontaktu s prstami). Posadnutosť detailmi? Samozrejme.

Vysoko prúdový (HIGH-CURRENT) napájací zdroj
Všetkých sedem zosilňovačov je stabilných do mono záťaže 2 Ohmy. Aby to bolo možné vyžaduje si to špeciálny napájací zdroj ktorý je schopný dodať vysoký prúd potrebný pre hudobné prechody. Predimenzované transformátory, ako aj pozlátené vysoko prúdové prípojné zbernice vedené priamo z napájacích terminálov minimalizujú v zosilňovači výkonové straty.

SMD obvody & vysoko výkonné výkonové stupne
Všetky dôležité montážne funkcie by nič neznamenali ak my sme zabudli na zvukovú kvalitu. Nezabudli sme! Či to je džez alebo klubové mixy, zosilňovače hrajú. Používame súčiastky najlepšej kvality ako napríklad priemyselné vysoký-prúdové výstupné stupne, používame technológiu povrchovej montáže (SMT) pre jej jedinečnú spoľahlivosť a vysokú hustotu súčiastok. Tieto zosilňovače poskytujú neuveriteľný výkon, pričom zostávajú pevne stabilne do 2-Ohovej záťaže; čo je isto tvrdý oriešok, ale spotrebujú len toľko energie koľko práve potrebujú. A pritom fungujú bez akejkoľvek "špeciálnej triedy". Tieto zosilňovač sú práve tak ako vhodné pre plno rozsahový akustický signál ako aj pre vysoko-prúdové subwoofre. To robí celú BOSTON sériu univerzálnou a mnohoúčelnou. Ak váš systém potrebuje zmenu, tak možno tieto zosilňovače sú to správnou cestou pre vás.

Nastaviteľné montážne nožičky
Naše montážne nožičky sú vyrobené zo spevneného nylonu takže majú obrovskú pevnosť. Avšak to je len časť príbehu. Môžete ich posúvať aby ste preklenuli akékoľvek prekážky montážneho povrchu (napríklad palivovú hadicu). Posuňte do požadovanej montážnej polohy, potom nožičku vylúpnite a uchyťte na miesto pomocou priskrutkovania. Výsledkom je bezpečná montáž ktorá minimalizuje rizikovú inštaláciu.


* Použitý konverzný kurz 1 EUR = 30,126 SK
 
 ©2010 Fast Forward s.r.o. Odporúcame: